Atribuită Cumpărare directă

INCARCATOR ACUMULATORI 4xAAA + 4xAA Acumulatori AAA - 800mAh Acumulatori AA - 1600 / 2400 / 2600 mAh TINE LOC SI DE COMANDA

Număr anunț
DA26749168
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE SFANTA MARIA VEDEA (CUI 4318385)
Furnizor / câștigător
SDM OFFICE GROUP SRL (CUI 18954722)
Cod CPV
31158000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
669,23 RON
Valoare atribuită
669,23 RON
Data publicării
05.11.2020 00:00
Data finalizării
06.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

669,23 RON

din 669,23 RON estimat