Atribuită Cumpărare directă

Laptop-uri si camere web

Număr anunț
DA26747076
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 24 (CUI 29144276)
Furnizor / câștigător
COMPUTERLINE SRL (CUI 17994710)
Cod CPV
30213100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
61.847 RON
Valoare atribuită
61.847 RON
Data publicării
05.11.2020 00:00
Data finalizării
06.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

61.847 RON

din 61.847 RON estimat