Atribuită
Cumpărare directă
Generator Pramac GSL 30: - Inlocuire filtru de ulei XO22; - Inlocuire filtru combustibil XN300; - Inlocuire filtru de aer XA1785; - Schimb ulei 15W40 - 10 litri; - Manopera. Generator Green Power GP 44: - Inlocuire filtru ulei XO1147/ XO1147B; - Inlocuire filtru combustibil XN322; - Inlocuire filtru aer XA1855; - Schimb ulei 15W40 - 10 litri; - Inlocuire lichid de racire cu antigel - 3 litri; - Manopera
- Număr anunț
- DA26753496
- Autoritate contractantă
- U.M.02034 CERNAVODA (CUI 4514691)
- Furnizor / câștigător
- B.T. BEST TOOLS COMPANY SRL (CUI 18378344)
- Cod CPV
- 50532300-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.036,35 RON
- Valoare atribuită
- 2.036,35 RON
- Data publicării
- 05.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.