Atribuită Cumpărare directă

Polita CASCO 1 AN incepind din 21.11.2020 - Autoturism DACIA DUSTER , 5 locuri, 1461 cm cubi,80 kw, an fabricatie 2015, suma asigurata 36.050lei; - Prima de asigurare anuala 1.563,60ei, plata integrala, Polita RCA 1 AN incepind din 10.11.2020 - Autoturism DACIA DUSTER , 5 locuri, 1461 cm cubi, 80 kw, an fabricatie 2015, masa 1875kg; - Prima de asigurare anuala 1054,13 lei, conf. tarife (fara reduceri), plata integrala

Număr anunț
DA26743232
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA DE MEDICINA SI FARMACIE "VICTOR BABES" TIMISOARA (CUI 4269215)
Furnizor / câștigător
ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
Cod CPV
66514110-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.617,73 RON
Valoare atribuită
2.617,73 RON
Data publicării
05.11.2020 00:00
Data finalizării
05.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.617,73 RON

din 2.617,73 RON estimat