Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de consultanta pentru implementarea proiectelor de gestionare a crizei sanitare. Servicii asigurate: Monitorizarea graficului de implementare a activitatilor proiectului. Elaborarea cererilor de plata conform graficului de rambursare. Intocmirea dosarelor privind cererile de rambursare in vederea decontarii platilor efectuate in urma finalizarii procedurilor de achizitii publice. Asistenta tehnica in elaborarea de notificari, adrese sau alte documente catre institutia finantatoare. Asistenta tehnica de specialitate pe intreaga perioada de implementare a proiectului.
- Număr anunț
- DA26748185
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL DE MEDICINA LEGALA CLUJ NAPOCA (CUI 13708611)
- Furnizor / câștigător
- SAL CONSULTING & INTERMEDIARY S.R.L. (CUI 40986461)
- Cod CPV
- 79400000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 35.000 RON
- Valoare atribuită
- 35.000 RON
- Data publicării
- 05.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.