Atribuită Cumpărare directă

Spectrometru mobil capabil sa analizeze aliajele in baza Fe, Cu, Al, Ni, Zn - spectrometru mobil cu descarcare in scanteie capabil care determina compozitia chimica a aliajelor in matricile Fe (inclusiv elementul carbon), Al, Cu, Ni si ZN - sistem optic termostatat cu dimensiunea 400mm (montura Pachen Runge) si domeniul lungimilor de unda 185 – 670nm - numar minim de probe utilizate pentru recalibrare pentru toate bazele (maxim 3 probe) - lungimea cablului de la pistol 4m - pistolul este detasabil - Set de consumabile inclus. - Livrare 1 saptamana - Garantie 12 luni

Număr anunț
DA26761493
Autoritate contractantă
Universitatea "Vasile Alecsandri" din Bacau (CUI 4278094)
Furnizor / câștigător
APEL LASER SRL (CUI 15595373)
Cod CPV
38433000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
108.000 RON
Valoare atribuită
108.000 RON
Data publicării
06.11.2020 00:00
Data finalizării
10.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

108.000 RON

din 108.000 RON estimat