Atribuită Cumpărare directă

Baterie auto Varta Black 70AH 570144064 E9

Număr anunț
DA26742560
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA DOBROTESTI (CUI 16530194)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
Cod CPV
31440000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
252,09 RON
Valoare atribuită
252,09 RON
Data publicării
04.11.2020 00:00
Data finalizării
05.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

252,09 RON

din 252,09 RON estimat