Atribuită
Cumpărare directă
6984000021477 GARNITURA CAP ARMATURA 1/2 BUC 20.00*0.25 6984000088777 PERLATOR BATERIE 1/2 BUC 20.00*2.94 6984000030028 CARTUS CERAMIC 35 FARA DISTRIB BUC 10.00*8.32 6984000030035 CARTUS CERAMIC 40 FARA DISTRIB BUC 10.00*8.32 6900000000106 SET FIXARE WC BUC 5.00*2.10 5946046150192 EMAIL IDEEA VERDE LUMINOS 0.75L BUC 1.00*18.40 8710439033914 SILICON UNIVERSAL TRANSPARENT 280ML BUC 4.00*15.88 8592920040560 PLAFONIERA ROTUNDA DORI LED 24W/IP54 4000K ZM4312 BUC 4.00*92.44 5949027076191 CORP TIP JB CU TUB LED 2*8W 6400K BUC 6.00*36.97 5949027076238 CORP TIP JB CU TUB LED 2*18W 6400K BUC 6.00*49.58
- Număr anunț
- DA26753143
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC C.F. CLUJ (CUI 4288349)
- Furnizor / câștigător
- DENNVER COMIMPEX SRL (CUI 6099702)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.211,76 RON
- Valoare atribuită
- 1.211,76 RON
- Data publicării
- 05.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.