Atribuită
Cumpărare directă
Ancora strapungere pt fixari in beton M8 L30mm buc 150 Bara filetata M8x1000mm buc 30 Colier metalic cu garnitura prindere in 2 suruburi M8 D125mm buc 30 Colier metalic cu garnitura prindere in surub, M8/M10 D108-114mm buc 50 Colier metalic cu garnitura prindere in surub, M8/M10 D159-168mm buc 40
- Număr anunț
- DA26763840
- Autoritate contractantă
- TRUSTUL DE CLADIRI METROPOLITANE BUCURESTI S.A (CUI 37992692)
- Furnizor / câștigător
- PETROSERV CONECT SRL (CUI 31821170)
- Cod CPV
- 44212316-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.625,30 RON
- Valoare atribuită
- 2.625,30 RON
- Data publicării
- 06.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.