Atribuită Cumpărare directă

CONTAINER MARITIM DIMENSIUNI 6058X2438X2591MM PENTRU BIPLIOTECA. Pretul include transportul si manipularea containerului livrate la sediul beneficiarului . Contractul va intra in vigoare cu data semnarii, iar prima zi de inchiriere este ziua in care cantainerul ajunge la sediul unitatii si este montat de catre furnizor si este valabil pana la 31.12.2020. Containerul trebuie sa fie etans deoarece in el se va depozita arhiva scolii pe perioada cat se var desfasura lucrarile de reabilitare in Corp B.

Număr anunț
DA26749862
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 39 (CUI 24027186)
Furnizor / câștigător
CROS CONSTRUCT SRL (CUI 13915307)
Cod CPV
51800000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
821,50 RON
Valoare atribuită
821,50 RON
Data publicării
05.11.2020 00:00
Data finalizării
05.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

821,50 RON

din 821,50 RON estimat