Atribuită
Cumpărare directă
ACE CLOR 2L-12X8.95,DETERGENT GEAM 750ML-8X5.25,ALCOOL SANITAR 500ML-24X8.50,ARIEL PERNITE -20X39.80,BREF WC BILUTE-20X4.60,CIF 500ML-10X5.70,DOMESTOS 750ML-10X7.95,PUR VASE 750ML-10X4.95,LAVETE UMEDE 3/SET-10X2.60,MANUSI MENAJ-10X1.95,PROSOP HARTIE 100M-12X7.60,SACI MENAJERI 120L-25X4.25,SPRAY INSECTE-5X9.70,SANO FLOOR FRESH 4L-10X24.50,SERVETELE 25X25 100/PACHET-40X1.25,BURETE VASE 10/SET-5X4.50,SACI MENAJERI 35L 50/ROLA-25X3.50,SAPUN LICHID 5L -5X35
- Număr anunț
- DA26755666
- Autoritate contractantă
- CAMINUL PENTRU PERSOANE VARSTNICE CASTANUL VICTORIA (CUI 38630143)
- Furnizor / câștigător
- R.T.B.COM SRL (CUI 8566138)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.298,85 RON
- Valoare atribuită
- 2.298,85 RON
- Data publicării
- 06.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.