Atribuită Cumpărare directă

ROLA CEARCEAF EXAMINARE ROLE HARTIE PAT MEDICAL 50x50 79, 8,8 ,695,2.

Număr anunț
DA26741520
Autoritate contractantă
Serviciul de Asistenta Medicala al municipiului Galati (CUI 26716896)
Furnizor / câștigător
BIOFARM DISTRIBUTION SRL (CUI 33043458)
Cod CPV
33771000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
695,20 RON
Valoare atribuită
695,20 RON
Data publicării
04.11.2020 00:00
Data finalizării
05.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

695,20 RON

din 695,20 RON estimat