Atribuită
Cumpărare directă
Clorura de amoniu AGR NH4Cl Puritate: ≥ 99.5% Ambalare : recipient din plastic Capacitate : 1 Kg Clorat (ClO3) ≤ 0.0005% Substante insolubile in apa (H2O) ≤ 0.005% Bromura (Br–) si Iodura (I–) ≤ 0.001% Tiocianat (SCN) ≤ 0.005% Nitrati (NO3) ≤ 0.0006% Fosfat (PO4) ≤ 0.001% Fier III (Fe (III)) ≤ 0.0005% Sulfati (SO4) ≤ 0.002% Reziduu la prajire (SO4) ≤ 0.05% Metale grele (Pb) ≤ 0.0005% Substante organice : passes test Calciu (Ca) ≤ 0.001% Magnesiu (Mg) ≤ 0.001% Arsenic (As) ≤ 0.00005% Reglementari : NH4Cl M.W : 53.49 CAS : 12125-02-9 EC : 235-186-4 EC INDEX : 017-014-00-8 H : H302-H319 P : P280-P264-P337+P313-P301+P312-P305+P351+P338-P501
- Număr anunț
- DA26773739
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA DUNAREA DE JOS (CUI 3127522)
- Furnizor / câștigător
- SOLAGEN LABORATORY S.R.L. (CUI 40688678)
- Cod CPV
- 33696500-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 318,45 RON
- Valoare atribuită
- 318,45 RON
- Data publicării
- 09.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.