Atribuită Cumpărare directă

Usa din lemn de meranti cu sticla,grilaj din fier forjat,ornament stulp,feronerie de cea mai buna calitate,

Număr anunț
DA26742052
Autoritate contractantă
CENTRU SCOLAR DE EDUCATIE INCLUZIVA CRISTAL (CUI 4454930)
Furnizor / câștigător
DORAFORT GENERAL GROUP SRL (CUI 33715885)
Cod CPV
44221200-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.864,43 RON
Valoare atribuită
14.864,43 RON
Data publicării
04.11.2020 00:00
Data finalizării
05.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.864,43 RON

din 14.864,43 RON estimat