Atribuită Cumpărare directă

1 X TAMBUR GALVANIZAT+MS TAMBUR REVERSIBIL PANOURI LATERALE SILVER PANOU FRONTAL SILVER PANOU DE COMANDA UNILINC INCALZIRE ELECTRICA VOLTAJ 380V CAPACITATE 23 KG DIM. TAMBUR 940 x 762 MM VOLUM CILINDRU 530 L DIMENSIUNI 980X1190X1960 MM

Număr anunț
DA26748568
Autoritate contractantă
Universitatea 1 Decembrie 1918 Alba Iulia (CUI 5665935)
Furnizor / câștigător
MAXIGEL SRL (CUI 6219272)
Cod CPV
39713200-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
24.625,04 RON
Valoare atribuită
24.625,04 RON
Data publicării
05.11.2020 00:00
Data finalizării
06.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.625,04 RON

din 24.625,04 RON estimat