Atribuită Cumpărare directă

Dezinfectant Suprafete de Nivel Inalt RTU Sterisol™ Klintensiv® 1 L. Klintensiv® Sterisol™ este un dezinfectant de nivel inalt, care contine o solutie gata de lucru, cu proprietati detergente si dezinfectante, fara aldehide, cu un spectru larg de actiune biocida, creat in functie de reglementarile normelor amonizate europene privind dezinfectia. Substantele active sunt sarurile cuaternare de amoniu.PRODUSUL VA VENI INSOTIT DE AVIZUL MS . PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA .

Număr anunț
DA26741672
Autoritate contractantă
Directia de Sanatate Publica Dambovita (CUI 4207123)
Furnizor / câștigător
GRUP DZC S.R.L. (CUI 38027313)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.990 RON
Valoare atribuită
1.990 RON
Data publicării
04.11.2020 00:00
Data finalizării
05.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.990 RON

din 1.990 RON estimat