Atribuită Cumpărare directă

Cos gunoi inox satinat perete Meco, volum 80 litri, sectiune patrata cu latura de 36cm, inaltime de 74cm, banda cauciuc la baza, cod intern 0127. - 5 BUCATI. GARANTIE 12 LUNI. TRANSPORT GRATUIT

Număr anunț
DA26752883
Autoritate contractantă
Serviciul Public de Impozite, Taxe si alte Venituri ale Bugetului Local (CUI 14260477)
Furnizor / câștigător
MERTECOM SRL (CUI 18509431)
Cod CPV
34928480-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.310 RON
Valoare atribuită
1.310 RON
Data publicării
05.11.2020 00:00
Data finalizării
09.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.310 RON

din 1.310 RON estimat