Atribuită Cumpărare directă

Studiu de monitorizare a starii actuale a sitului arheologic Brancovenesti (4000 RON), Calugareni (4000 RON) si Ocland-Cetatea Cepei (2000 RON).

Număr anunț
DA26748536
Autoritate contractantă
Muzeul National al Carpatilor Rasariteni (CUI 10272223)
Furnizor / câștigător
SIDÓ KATALIN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 31217868)
Cod CPV
73000000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.000 RON
Valoare atribuită
10.000 RON
Data publicării
05.11.2020 00:00
Data finalizării
06.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.000 RON

din 10.000 RON estimat