Atribuită Cumpărare directă

BS-010210-TAH - Agitator vortex Biosan MSV-3500, 300 - 3500 RPM, include 4 platforme de agitare.

Număr anunț
DA26753321
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare Medico Militara Cantacuzino (CUI 15203810)
Furnizor / câștigător
AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
Cod CPV
38436000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.399,96 RON
Valoare atribuită
4.399,96 RON
Data publicării
05.11.2020 00:00
Data finalizării
10.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.399,96 RON

din 4.399,96 RON estimat