Atribuită Cumpărare directă

VOLUM BOILER: 2L PRESIUNE DE LUCRU: 250 KPA PUTERE FIER: 450W BOILER ...

Număr anunț
DA26776737
Autoritate contractantă
GRADINITA NR. 68 (CUI 35038830)
Furnizor / câștigător
MAXIGEL SRL (CUI 6219272)
Cod CPV
39713500-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.490 RON
Valoare atribuită
1.490 RON
Data publicării
10.11.2020 00:00
Data finalizării
11.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.490 RON

din 1.490 RON estimat