Atribuită
Cumpărare directă
SET PENTRU ASPIRATIE CHIRURGICALA CU MANER TIP YANKAUER, PENTRU DRENAJUL SANGELUI SI A ALTOR FLUIDE DIN CAVITATEA TORACICA SAU ABDOMINALA , IN TIMPUL OPERATIEI SAU POST OPERATOR, STERIL, VARFUL MANERULUI ESTE TIP CROWN, LUNGIMEA TUBULUI DE ASPIRATIE ESTE DE 3,6m / 360cm, CU MARCAJ CE ! Producatorul este certificat ISO si are traditie in productia de seringi si alte produse medicale ! Societatea noastra este certificata ISO si este importatorul direct al acestui produs. Pentru informatii suplimentare despre produse sau preturi, va rugam sa ne contactati pe tel. 0372/715.678, tel. 0735/549.323, tel/fax : 021.231.94.50 si 021.231.94.51 sau pe email : produse.euromed@gmail.com . Va multumim.
- Număr anunț
- DA26747208
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02489 GALATI (CUI 3346980)
- Furnizor / câștigător
- ALPHA NED 2000 EXIM SRL (CUI 13393416)
- Cod CPV
- 33141642-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.404,80 RON
- Valoare atribuită
- 1.404,80 RON
- Data publicării
- 05.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.