Atribuită
Cumpărare directă
Laptop Refurbished by Fujitsu A574 cu processor intel i5-4200M (2.5Ghz - 3.1Ghz), ecran 15.6” HD 1366*768, Memorie 8 Gb DDR, HDD tip SSD 256Gb S-ata, Placa video INTEL HD 4000, conectori 3*USB 2.0, 1*USB3.0, Card Reader ,Wi-Fi, baterie Li-Ion, greutate 2.3kg, licenta Windows 10 Home 64 bit microfon si camera WEB HD
- Număr anunț
- DA26749780
- Autoritate contractantă
- Spitalul Orasenesc "dr. George Trifon" Nasaud (CUI 4347879)
- Furnizor / câștigător
- 7 SISTEM S.R.L. (CUI 15724168)
- Cod CPV
- 30141200-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.916 RON
- Valoare atribuită
- 1.916 RON
- Data publicării
- 05.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.