Atribuită
Cumpărare directă
Muzeul National de Istorie a Transilvaniei din Cluj-Napoca, str. C. Daicoviciu nr.2 CIF 4722536 doreste să achiziționeze vopsea lavabilă – silicatica, alba, găleată 15 litri = 5 buc., necesară pentru vopsirea pereților la Laboratorul de Restaurare Metale, inclusiv hol aferent, subsol (31,94 mp) de pe str. Calea Turzii, nr. 111 și spațiu depozitare echipamente arheologice (93.6 mp) din str. C-tin Daicoviciu nr. 2. Pereții pentru care se fac reparații sunt grav afectați de umezeală, vopseaua care se aplică trebuie să fie permisivă la vapori, de aceea sunt indicate vopselele lavabile silicate.
- Număr anunț
- DA26754592
- Autoritate contractantă
- Muzeul National de Istorie a Transilvaniei (CUI 4722536)
- Furnizor / câștigător
- DENNVER COMIMPEX SRL (CUI 6099702)
- Cod CPV
- 44810000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.218,05 RON
- Valoare atribuită
- 1.218,05 RON
- Data publicării
- 05.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.