Atribuită Cumpărare directă

Grilaje de protectie pentru Centrul de zi din Orasul Curtici, conform ofertei nr.23284/19.10.2020

Număr anunț
DA26751876
Autoritate contractantă
Orasul Curtici (CUI 3519402)
Furnizor / câștigător
BISMADERA S.R.L. (CUI 39191720)
Cod CPV
45421147-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.749,76 RON
Valoare atribuită
5.749,76 RON
Data publicării
05.11.2020 00:00
Data finalizării
06.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.749,76 RON

din 5.749,76 RON estimat