Atribuită
Cumpărare directă
Topmatic Universal Special este un detergent lichid pentru vase foarte concentrat care poate fi folosit indiferent de tipul apei. Produsul face parte din gama produselor inovatoare Ecolab care nu contin NTA, EDTA, fosfati si clor. A fost dezvoltat in concordanta cu tendintele globale continand ingrediente inovatoare care actioneaza eficace in conditii de apa dura. Foarte eficace inclusiv in indepartarea murdariei persistente pentru a obtine vase stralucitor de curate Formula ecologica fara NTA, EDTA, fosfati si clor. Ambalajul trasparent permite vizualizarea cantitatii de produs folosite. Garanteaza rezultate de curatare excelente dintr-o singura spalare eliminand necesitatea re-spalarii vaselor. Ambalare: bidon 25L REPREZINTA COMANDA FERMA
- Număr anunț
- DA26763409
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 02590(SPITALUL CLINIC DE URGENTA MILITAR DR.STEFAN ODOBLEJA CRAIOVA) (CUI 5002185)
- Furnizor / câștigător
- ECOLAB SRL (CUI 10543381)
- Cod CPV
- 39831210-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 970,18 RON
- Valoare atribuită
- 970,18 RON
- Data publicării
- 06.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.