Atribuită Cumpărare directă

Procesor , RAM ,hdd

Număr anunț
DA26764040
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA VADU MOTILOR (CUI 12857500)
Furnizor / câștigător
R&F NETWARE OFFICE S.R.L. (CUI 41672653)
Cod CPV
30140000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.890,76 RON
Valoare atribuită
1.890,76 RON
Data publicării
06.11.2020 00:00
Data finalizării
09.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.890,76 RON

din 1.890,76 RON estimat