Atribuită Cumpărare directă

Detergent gresie si faianta Fabi 5 L, uscare rapida, revigoreaza culorile, curatare in profunzime si lasa un miros proaspat, este biodegradabil si nepoluant

Număr anunț
DA26780590
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC ZIMNICEA (CUI 4469140)
Furnizor / câștigător
MERTECOM SRL (CUI 18509431)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.478 RON
Valoare atribuită
1.478 RON
Data publicării
10.11.2020 00:00
Data finalizării
12.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.478 RON

din 1.478 RON estimat