Atribuită Cumpărare directă

CABLU SUFA=70ML INTINZATOARE=6BUC BRIDA CABLU=24BUC VOPSEA VERDE=10BUC ULEI IN 0.9L=1BUC PENSULA 40MM=3BUC AUTOFORANT=30BUC VOPSEA LAVABILA 8.5L=1BUC TRAFALET=2BUC DILUANT=5BUC CHERESTE =0.12MC

Număr anunț
DA26753766
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA NATIONALA DE METEOROLOGIE RA (CUI 11672708)
Furnizor / câștigător
ECONOMIC S.R.L. (CUI 2696163)
Cod CPV
44100000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
692,01 RON
Valoare atribuită
692,01 RON
Data publicării
05.11.2020 00:00
Data finalizării
06.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

692,01 RON

din 692,01 RON estimat