Atribuită
Cumpărare directă
Lucrarile vor consta in: • Lucrari de intretinere si reparatii instalatii electrice de alimentare si utilizare, cuprinzand: - intretinere si reparatii bransamente electrice; - intretinere si reparatii instalatii electrice de utilizare: tablouri electrice, instalatii electrice de forta si iluminat interioare sau exterioare, - verificari la instalatiile electrice, constatari, etc. • Lucrari de intretinere si mentenanata a sistemului de iluminat public, cuprinzand: - inlocuirea surse de lumina (bec, tub, etc.) arse, - remediere contacte imperfecte, - reparare sau inlocuire sisteme de aprindere a iluminatului public (contactoare, senzori crepusculari, sigurante MPR, etc.), - verificarea retelelor de iluminat public, - extinderea retelelor de iluminat public, - montare corpuri de iluminat public (clasice, cu bec economic, cu LED, etc.) Lucrarile se vor executa in functie de necesitatile aparute. Se vor prezenta situatii de lucrari pentru fiecare lucrare executata.
- Număr anunț
- DA26735242
- Autoritate contractantă
- COMUNA AUSEU (CONSILIUL LOCAL AL COMUNEI AUSEU) (CUI 4390488)
- Furnizor / câștigător
- LARA ELECTRIC S.R.L. (CUI 18247551)
- Cod CPV
- 45310000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 25.000 RON
- Valoare atribuită
- 25.000 RON
- Data publicării
- 04.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.