Atribuită Cumpărare directă

Materiale sanitare de protectie conform descriere repere. Finalizarea tranzactiei in SEAP constituie comanda ferma.

Număr anunț
DA26759304
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA GIURGIU (CUI 4352557)
Furnizor / câștigător
MEDPLAZA HEALTH S.R.L. (CUI 41024228)
Cod CPV
18143000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.480,26 RON
Valoare atribuită
1.480,26 RON
Data publicării
06.11.2020 00:00
Data finalizării
09.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.480,26 RON

din 1.480,26 RON estimat