Atribuită Cumpărare directă

Comanda 6936 APARAT DE SIGILAT PUNGI CU DISPOZITIV DE TAIERE Garantie 24 luni. Livrare cekl tarziu in 30.11.2020

Număr anunț
DA26774194
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii Cluj-Napoca (CUI 4426352)
Furnizor / câștigător
RAFI MEDICAL S.R.L. (CUI 9245101)
Cod CPV
39360000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
24.334 RON
Valoare atribuită
24.334 RON
Data publicării
09.11.2020 00:00
Data finalizării
11.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.334 RON

din 24.334 RON estimat