Atribuită
Cumpărare directă
•Identificarea de surse de finantare si verificarea indeplinirii conditiilor de eligibilitate; •Elaborarea dosarelor cererilor de finantare conform prevederilor specifice cererii de proiecte, in formatul prevazut de Ghidul Solicitantului de finantare; •Intocmirea anexelor cererii/cererilor de finantare asa cum sunt prevazute in Ghidul Solicitantului de finantare; •Intocmirea de analize si studii necesare pentru fundamentarea cererii/cererilor de finantare, in conformitate cu criteriile de eligibilitate impuse de programul de finantare prin Ghidurile Solicitantului (planuri de marketing, planuri de afaceri, analize cost – beneficiu, etc.) •Asistenta acordata Autoritatii Contractante pentru realizarea si furnizarea documentelor justificative ce vor fi anexa la cererea de finantare (Studii de fezabilitate/DALI-uri, documente de proprietate, CV-uri, Fise post, Hotarari ale Consiliului Local, certificate, etc.) •Realizarea pachetului de depunere a documentatiei de finantare in forma si numarul de exemplare in conformitate cu cerintele Finantatorului; •Asistarea Autoritatii Contractante in intocmirea raspunsuri la eventualele solicitari de clarificari venite din partea Finantatorului, pe parcursul derularii perioadei de evaluare si selectie.
- Număr anunț
- DA26781636
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA ALEXANDRU CEL BUN IASI (CUI 17179360)
- Furnizor / câștigător
- ALMA TRUST S.R.L. (CUI 42949729)
- Cod CPV
- 79400000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.000 RON
- Valoare atribuită
- 2.000 RON
- Data publicării
- 10.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.