Atribuită Cumpărare directă

Dezinfectant rapid pentru suprafețe DESCOSEPT AF - flacon 1L. Se va incheia contract de furnizare pana la 31.12.2020. Marfa se livreaza la comanda beneficiarului.

Număr anunț
DA26753605
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DR. C. I. PARHON (CUI 4540895)
Furnizor / câștigător
TRIDENT MEDICAL COMPANY SRL (CUI 9384088)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.970 RON
Valoare atribuită
12.970 RON
Data publicării
05.11.2020 00:00
Data finalizării
06.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.970 RON

din 12.970 RON estimat