Atribuită Cumpărare directă

Frigider cu doua usi ARCTIC AD6310++, 306 l, H 175.4 cm, Clasa A++, alb

Număr anunț
DA26761222
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 47 (CUI 32579742)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
39711100-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
831,01 RON
Valoare atribuită
831,01 RON
Data publicării
06.11.2020 00:00
Data finalizării
11.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

831,01 RON

din 831,01 RON estimat