Atribuită Cumpărare directă

Asigurare obligatorie rca pentru 1 autoturism-capacitate cilindrica 1896/putere 74,masa maxima 1855/5 locuri, prima de asigurare totala fara DD 322.34 RON,valabilitate:19.11.2020-18.11.2021

Număr anunț
DA26757939
Autoritate contractantă
AGENTIA JUDETEANA PENTRU OCUPAREA FORTEI DE MUNCA MARAMURES (CUI 3627064)
Furnizor / câștigător
ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
322,34 RON
Valoare atribuită
322,34 RON
Data publicării
06.11.2020 00:00
Data finalizării
06.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

322,34 RON

din 322,34 RON estimat