Atribuită
Cumpărare directă
16 Cartele cu ip fix tablete + 30 Voce mobile cu acces la date mobile + 1 Voce fixa + 1 Internet fix - fibră optică + Servicii de transmisiune date cu ip fix (20 )care include si suport logistic- 20 laptopuri .Laptop Lenovo IdeaPad 3 15IIL05 cu procesor Intel® Core™ i5-1035G1, 15.6" Full HD, 12GB, 512GB SSD, Intel® UHD Graphics, FreeDOS, Platinum Grey [81WE00R0RM].
- Număr anunț
- DA26763765
- Autoritate contractantă
- AGENTIA NATIONALA DE INTEGRITATE (CUI 22838777)
- Furnizor / câștigător
- VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
- Cod CPV
- 64210000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 43.467,60 RON
- Valoare atribuită
- 43.467,60 RON
- Data publicării
- 06.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.