Atribuită
Cumpărare directă
SERV.TEHNIC REF.37555 Verivicarea in functionare a centralelor termice pe gaz, prin prelevarea de probe din gazele arse, dupa cum urmeaza: Sectia Pediatrie I, cazan stativ 232 Kw, cazan stativ 258 Kw, Sectia Pediatrie II, cazan stativ 186 Kw si 4 centrale murale cu tiraj fortat de 50 Kw fiecare. Intocmirea rapoartelor de verificare.
- Număr anunț
- DA26765663
- Autoritate contractantă
- Spital Clinic Judetean de Urgenta Arad (CUI 3519879)
- Furnizor / câștigător
- ELGAZ ARAD (CUI 1708316)
- Cod CPV
- 45259300-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.530 RON
- Valoare atribuită
- 3.530 RON
- Data publicării
- 09.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.