Atribuită Cumpărare directă

Aparat de spalat cu apa sub presiune MAKITA HW132, 2100W, 140 bar Model destinat utilizarii semiprofesionale beneficiind de o pompa triplex cu pistoane axiale. Aceasta pompa este actionata de un motor cu inductie de 2100W. Tip motor: inductie silenttios, comparativ cu versiunea modelului universal. Rola pentru furtun. Furtun cu insertie metalica. Maner ergonomic bicolor. Cuplaj rapid al furtunului atat la pistol cat si la masina. Rezervor intern pentru detergent. Buzunare pentru toate accesoriile. Buzunar pentru cablu. Locas pentru rola de furtun. Pistol metalic. Caracteristici tehnice: Putere: 2100 W Presiunea maxima: 140 bar Presiunea de lucru: 120 bar Debit: 420 l/h Lungime furtun 8 m Set de livrare: Cap de lance Cupla cu filtru 3/4 Furtun de presiune Lance reglabila Lance rotopower Perie Pistol Prelungitor lance Pentru produsele mentionate, se solicita certificate calitate si conformitate, garantie minim 12 luni.

Număr anunț
DA26806547
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL CRAIOVA PELENDAVA (CUI 11964885)
Furnizor / câștigător
BEST AUTO GALA SRL (CUI 34162074)
Cod CPV
42924730-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.189 RON
Valoare atribuită
1.189 RON
Data publicării
12.11.2020 00:00
Data finalizării
13.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.189 RON

din 1.189 RON estimat