Atribuită Cumpărare directă

Toner BLACK TK-8345BK 20K ORIGINAL KYOCERA TASKALFA 2552CI

Număr anunț
DA26755123
Autoritate contractantă
MUZEUL CIVILIZATIEI DACICE SI ROMANE (CUI 4521460)
Furnizor / câștigător
PMC GROUP DISTRIBUTIE SRL (CUI 17116469)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
269,61 RON
Valoare atribuită
269,61 RON
Data publicării
06.11.2020 00:00
Data finalizării
09.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

269,61 RON

din 269,61 RON estimat