Atribuită
Cumpărare directă
6984000078266 BATERIE CADA 40 SMACK BUC 8.00*159.58 6984000070772 BATERIE BUCATARIE TM 40 SMACK BUC 3.00*105.04 8692469093505 SUPORT HARTIE IGIENICA BUC 10.00*20.92 6984000072134 CUIER BAIE CROM 2 BRATE FAM BUC 15.00*21.43 6984000123706 LAVOAR PRESIDENT 50CM BUC 1.00*95.80 6984000122006 PIEDESTAL PRESIDENT K08-011 BUC 1.00*76.47 MATCTII3077 PERVAZ EXT 150 MM - 1 MM ML 2.00*15.21
- Număr anunț
- DA26753106
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC C.F. CLUJ (CUI 4288349)
- Furnizor / câștigător
- DENNVER COMIMPEX SRL (CUI 6099702)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.325,13 RON
- Valoare atribuită
- 2.325,13 RON
- Data publicării
- 05.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.