Atribuită Cumpărare directă

Descriere: Pachet reactivi hematologie și coagulare ref. 11283: 1. ABX Diluent, cod produs: 901020, UM: bidon 20 L, cantitate: 2, P.U. 663,73 lei/bidon, P.T. 1.327,46 lei; 2. ABX Basolyse II, cod produs: 906003, UM: flacon 1 L, cantitate: 3, P.U. 477,17 lei/flacon, P.T. 1.431,51 lei; 3. Difftrol (2N) 3 ml, cod produs: 2062203, UM: kit (2 x 3 mL), cantitate: 1, P.U. 653,26 lei/kit, P.T. 653,26 lei; 4. Difftrol (2L) 3 ml, cod produs: 2062207, UM: kit (2 x 3 mL), cantitate: 1, P.U. 653,26 lei/kit, P.T. 653,26 lei; 5. Difftrol (2H) 3 ml, cod produs: 2062208, UM: kit (2 x 3 mL), cantitate: 1, P.U. 653,26 lei/kit, P.T. 653,26 lei; 6. Minoclair 0.5 l, cod produs: 401005, UM: 0,5 L, cantitate: 1, P.U. 123,47 lei/0,5 L, P.T. 123,47 lei; 7. Thromborel® S, cod produs: OUHP29, UM: kit (10 x 4 mL), cantitate: 2, P.U. 462,00 lei/kit, P.T. 924,00 lei; 8. Multifibren® U, cod produs: OWZG19, UM: kit (10 x 2 mL), cantitate: 5, P.U. 585,00 lei/kit, P.T. 2.925,00 lei; 9. Actin® FS, cod produs: B4218-20, UM: kit (10 x 2 mL), cantitate: 1, P.U. 466,00 lei/kit, P.T. 466,00 lei; 10. Behring Fibrintimer II® Disposystem, cod produs: OVKG03, UM: pachet (5 x 100 buc), cantitate: 5, P.U. 1.176,00 lei/pachet, P.T. 5.880,00 lei; 11. Thermo paper for Printer, cod produs: OVKH15, UM: cutie, cantitate: 1, P.U. 560,00 lei/cutie, P.T. 560,00 lei; TOTAL: 15.597,22 lei/pachet (fără TVA); mai putin; FINANTARE CPU

Număr anunț
DA26760166
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL DE URGENTA CARANSEBES (CUI 3228209)
Furnizor / câștigător
DIAMEDIX IMPEX SA (CUI 8529458)
Cod CPV
33696300-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.597,22 RON
Valoare atribuită
15.597,22 RON
Data publicării
06.11.2020 00:00
Data finalizării
09.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.597,22 RON

din 15.597,22 RON estimat