Atribuită
Cumpărare directă
Achizitia de materiale personalizate destinate actiunilor/activitatilor sportive: - 3000 insigne simple cu sigla COSR: 1500 bucati argintii si 1500 bucati aurii - 500 insigne simple mici cu sigla COSR: 250 bucati argintii si 250 bucati aurii - 2 steaguri in culorile drapelului national - 2 steaguri cu insemnele CIO
- Număr anunț
- DA26763963
- Autoritate contractantă
- Comitetul Olimpic si Sportiv Roman (CUI 13746143)
- Furnizor / câștigător
- BOGRAVE Advertising SRL (CUI 14988323)
- Cod CPV
- 39561133-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 28.086 RON
- Valoare atribuită
- 28.086 RON
- Data publicării
- 06.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.