Atribuită
Cumpărare directă
12CPU x “Arcserve UDP 7.0 Premium Edition – Socket licenses” One Year Platinum Plus Maintenance Acest server face posibilă efectuarea de backup la: - Serverele de fisiere si folder-ele de lucru ale compartimentelor din cadrul companiei. Tot aici sunt salvate si profilele utilizatorilor ... etc. - Applicațiile din cadrul companiei. Aplicații de emitere și încasare facturi către abonați, de contabilitate, financiar, GIS, ... etc. - Serverele fizice si virtuale care permit fucntionarea aplicațiilor S.C. Companiei de Apa Oradea. Acestea putând fi restaurate atât pe mașini fizice cât și virtuale. - Mail-urile S.C. Compania de Apa Oradea. Aceste mail-uri se fac la casutele de mail din cadrul S.C. Companiei de Apa Oradea saptamanal full si 5 zile incremental. Tot în cadrul acestui contract, va fi necesară extinderea licenței de la 4 procesoare la 12 procesoare, deoarece datele S.C. Compania de Apa au crescut si spatiul de stocare pentru aceste date nu mai este suficient.
- Număr anunț
- DA26785174
- Autoritate contractantă
- COMPANIA DE APA ORADEA S.A. (CUI 54760)
- Furnizor / câștigător
- RO ET CO INTERNATIONAL SA (CUI 3736380)
- Cod CPV
- 72700000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 24.765 RON
- Valoare atribuită
- 24.765 RON
- Data publicării
- 10.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.