Atribuită Cumpărare directă

Toner BLACK NR.410A CF410A 2,3K SN ORIGINAL HP LASERJET PRO M452NW

Număr anunț
DA26777341
Autoritate contractantă
CAMINUL PENTRU PERSOANE VARSTNICE VOLUNTARI (CUI 40219248)
Furnizor / câștigător
PMC GROUP DISTRIBUTIE SRL (CUI 17116469)
Cod CPV
30125110-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
345,87 RON
Valoare atribuită
345,87 RON
Data publicării
10.11.2020 00:00
Data finalizării
16.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

345,87 RON

din 345,87 RON estimat