Atribuită Cumpărare directă

Kit VTM/UTM - Mediu pt. Transport Viral Coronavirus (Covid-19) + 2 tampoane sterile/test Mediu recomandat pentru transportul probelor virale, Mediu pentru transport viral pentru a asigura colectarea - transportul si stocarea a virusurilor inclusiv Coronavirus (Covid-19) Cut. = 50 tuburi x 2 ml mediu + 100 tampoane sterile exudat. Valabilitatea este de 1 an în conditii corespunzãtoare de pãstrare. Livrarea se efectueaza la sediul beneficiarului in termen de 48 ore de la comanda ferma. Livrarea este gratuita. Produsele vor fi insotite de certificate de conformitate, certificate de analiza si instructiuni de folosire. achizitia tine loc de comanda ferma

Număr anunț
DA26761067
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii "Sf. Ioan" Galati (CUI 3346875)
Furnizor / câștigător
DELTAROM SRL (CUI 12388780)
Cod CPV
33141000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
29.500 RON
Valoare atribuită
29.500 RON
Data publicării
06.11.2020 00:00
Data finalizării
09.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

29.500 RON

din 29.500 RON estimat