Atribuită
Cumpărare directă
Conform anunt ADV 1181672 din 05.11.2020. Se efectueaza serviciul de decolmatare canalizare cu utilaj hidrocuratitor pentru conducte din beton cu un tarif de 350 lei/ora lucru+t.v.a.Se garanteaza curatarea in intregime a conductei de canalizare.Beneficiarul are obligatia de a asigura apa de hidrant necesara desfundarii retelei de canalizare pe toata perioada lucrarilor.
- Număr anunț
- DA26762866
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 01394 BUCOV (CUI 5051862)
- Furnizor / câștigător
- TOTDEAUNA IMPECABIL SRL (CUI 26930066)
- Cod CPV
- 90470000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.750 RON
- Valoare atribuită
- 1.750 RON
- Data publicării
- 06.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.