Atribuită Cumpărare directă

DISTRUGE CORONAVIRUS in 15 MIN. Produs lichid concentrat pentru curățarea și dezinfecția mobilierului, dispozitivelor medicale, precum și a tuturor tipurilor de suprafețe și pavimente lavabile. Produsul deține și aviz biocid TP4, pentru dezinfecția suprafețelor, echipamentelor, recipientelor și ustensilelor folosite pentru producția, transportul, depozitarea sau consumul produselor alimentare. Cleanisept este testat conform următoarelor standarde de eficacitate antimicrobiană: Bactericid: EN 13727, EN 1276, EN 13697; Levuricid (Candida albicans): EN 13624, EN 1650, EN 13697; Virucid (incl. HIV, HVB, HCV și coronavirus): EN 14476. Diluție și timp de expunere recomandat: 2% la 15 min.; 1% la 60 min. Domeniu de utilizare: Spitale și clinici, Ambulanțe, Stomatologie, Medicină veterinară, Cosmetică, HoReCa, Școli și grădinițe, Companii și instituții. Aviz biocid Ministerul Sănătății: 4437BIO/02/12.24 cu indicație de utilizare în unitățile sanitare și 4525BIO/04/12.24 pentru utilizare in industria alimentară. Producător: Dr. Schumacher - Germania.

Număr anunț
DA26767675
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI (CUI 9574414)
Furnizor / câștigător
TRIDENT MEDICAL COMPANY SRL (CUI 9384088)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.106,30 RON
Valoare atribuită
2.106,30 RON
Data publicării
09.11.2020 00:00
Data finalizării
09.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.106,30 RON

din 2.106,30 RON estimat