Atribuită Cumpărare directă

BURGHIU BETON 6X160 - 30 BUC - 3.06 RON/BUC CANCIOC ZINCAT - 20 BUC - 13.93 RON/BUC DISC ABRAZIV A46 230X2 - 50 BUC - 7.52 RON/BUC MANUSI SUPERFINISATE LACATUS - 12 BUC - 8.10 RON/BUC MANUSI WINTER GRIP - 60 BUC - 8.54 RON/BUC MISTRIE DREAPTA 160MM - 24 BUC - 5.52 RON/BUC REZERVE CUTTER - 60 BUC - 1.89 RON/BUC SPACLU INOX MANER TPR2001 - 12 BUC - 6.57 RON/BUC TOTAL: 1680.72 RON

Număr anunț
DA26776051
Autoritate contractantă
RIAL SRL (CUI 1107650)
Furnizor / câștigător
WORLD CLASS DISTRIBUTION SRL (CUI 32522592)
Cod CPV
44420000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.680,72 RON
Valoare atribuită
1.680,72 RON
Data publicării
10.11.2020 00:00
Data finalizării
13.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.680,72 RON

din 1.680,72 RON estimat