Atribuită Cumpărare directă

Cilindru pneumatic pentru sistemul de suspensie cupa fata la buldoexcavatorul JCB 3CX , ss: JCB3CX4TJG2446009.

Număr anunț
DA26795427
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 02456 (CUI 31971658)
Furnizor / câștigător
TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL (CUI 13813188)
Cod CPV
50800000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.234,63 RON
Valoare atribuită
3.234,63 RON
Data publicării
11.11.2020 00:00
Data finalizării
12.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.234,63 RON

din 3.234,63 RON estimat