Atribuită Cumpărare directă

PACHETUL INCLUDE: 1 PROSOAPE V VERDE 200set 20set/bax bax 20.00 X 55.68 RON fara TVA / bax 2 MSV LAVETE UMEDE M 16*17 cm 3/set set 25.00 X 2.50 RON fara TVA / set 3 BRILLI LAVETA UNIVERSALA 3/set 36x40cm set 25.00 X 2.62 RON fara TVA / set 4 LAVETA MICROFIBRA INTREAGA CASA 10/set VERDE set 1.00 X 36.90 RON fara TVA / set 5 BRILLI MATURA TINA LILA buc 12.00 X 5.68 RON fara TVA / buc 6 MANUSI MENAJ PROFESIONALE L set 75.00 X 3.83 RON fara TVA / set 7 MANUSI MENAJ PROFESIONALE XL set 25.00 X 3.83 RON fara TVA / set 8 MANUSI NITRIL 100/set XL-NEGRU cut 5.00 X 60.45 RON fara TVA / set 9 BRILLI SACI MENAJ 35L 15/SET SR MARO set 84.00 X 2.54 RON fara TVA / set 10 BRILLI SACI MENAJ 60L 10/SET SR MARO set 70.00 X 2.84 RON fara TVA / set 11 BRILLI SACI MENAJ 120L 10/SET SR MARO set 20.00 X 4.14 RON fara TVA / set

Număr anunț
DA26764496
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR (CUI 4700309)
Furnizor / câștigător
MISAVAN TRADING SRL (CUI 26784173)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.526,87 RON
Valoare atribuită
2.526,87 RON
Data publicării
08.11.2020 00:00
Data finalizării
09.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.526,87 RON

din 2.526,87 RON estimat